» Haberler » Zwick/Roell modernizasyon paketleri ile yanınızdayız!

Modernizasyon Paketlerimizle Yanınızdayız !

 

Zwick / Roell firması tarafından Almanya’da üretilen modernizasyon paketleri,  15 yıllık Kutlu Ltd. servis deneyimi ile her zaman olduğu gibi bugün de yanınızda! Bugüne kadar birçok modernizasyon işlemini başarı ile tamamlayan Kutlu Ltd. servis ekibi Zwick modernizasyon paketleri ile artık sizlerin de hizmetinde olacak.

 

Her yıl ortalama 1500 adet üretilen modüler  ve yüksek performanslı  Zwick testControl elektroniği,  kullanım kolaylığı ve sonsuz programlama seçenekleriyle her zaman tercih edilen Zwick testXpert II yazılımı ve 90 yıllık deneyimin getirdiği zengin aksesuar seçenekleriyle Zwick modernizasyon paketleri test cihazınızı tekrar hayata döndürecek.

 

Kutlu Ltd. kalibrasyon ve servis hizmetleri, modernize edilen test cihazınızın güvenilir ve hassas test sonuçları üretmesini garanti ederek, test laboratuarınızda güvenilir bir partnerle çalışmanın rahatlığını size hissettirecek.

 

Servohidrolik veya elektromekanik, statik veya dinamik, kullanmakta olduğunuz test cihazı markası ne olursa olsun; ihtiyacınız kesintisiz servis, yedek parça ve kalibrasyon hizmeti ise şu anda doğru adrestesiniz. Daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

 

Modernization_Static.pdf     Modernization_Components.pdf  
Modernization_Dynamic.pdf Modernization_CustomerNeeds.pdf
Modernization_Vibraphore.pdf Modernization_Service.pdf
Modernization_HighSpeed.pdf     Modernization_Partner.pdf